11 Мар

Останні події в країні довели, що до влади мають прийти нові люди з новими ідеями, прагненням змінити долю країни на краще. Саме таким є кандидат у народні депутати Валерій Давиденко.

Він розповів нам, якою бачить нову Верховну Раду.

— Валерію Миколайовичу, як бачимо, серед кандидатів у нар­депи майже немає нових облич. Виходить, що люди знову оби­ратимуть тих самих олігархів, які тільки те й робитимуть, що збільшуватимуть свої статки. Чи є, на Вашу думку, вихід?

— Вихід один. Він у свідомій по­зиції громадян, які мають зробити свій вибір на користь нових людей. У тому, щоб обрати до парламенту тих, кого люди знають за реальними справами, кому довіряють. Тих, хто буде ухвалювати закони не за вказів­кою, а виходячи із конкретних про­блем людей. Це мають зробити самі люди. Що ж стосується міністерств і відомств, то тут, я переконаний, спрацює Національне антикоруп­ційне бюро, створення якого ініці­ював Президент Петро Порошенко. Воно і стане на заваді потраплянню до виконавчої влади корупціонерів та казнокрадів.

— А у Вас не має сьогодні проблем через те, що Ви працювали на посаді заступника міністра аграрної полі­тики та продовольства?

— В мене не має проблем. Я пра­цював не на політичній посаді. Розкажу вам, чому я погодився в травні 2013 року піти в міністерство. Як генеральний директор крупно­го агропідприємства я вважав і вва­жаю, що для сільського господарства України шлях до Європи – це найкра­ща перспектива для розвитку. Моя позиція полягає в тому, що треба зробити все можливе, аби українська селянська продукція продавалась в Європейських країнах, адже за якіс­тю вона може гідно конкурувати на світових ринках. Тому, коли мені за­пропонували займатись виробничою сферою в аграрній галузі, я знав, що це найкраще, що я можу зробити для країни. І я доклав дуже багато зусіль, для того, щоб Україна підпи­сала Угоду про асоціацію з ЄС. Якщо українські аграрні підприємства змо­жуть поставляти свою продукцію на європейські ринки, то це зробить нашу країну сильнішою, а людей за­можнішими.

— Але ж, один в полі не воїн! Як Ви збираєтеся вирішувати всі ці пи­тання самотужки?

— Я переконаний, що в Україні є багато свідомих людей, які вболіва­ють за долю своєї країни. В першу чергу, я буду об’єднувати свої зу­силля з тими, хто дійсно вболіває за долю українського села, селянина та сільського господарства в цілому. Я буду йти поруч з тими, хто робитиме реальні кроки для знищення коруп­ції, зміцнення економіки, децентра­лізації влади, вступу до ЄС. Разом ми зможемо створити нову Україну.