10 Мар

27 лютого у Борзні відбулося виїзне спільне засідання ГО «Асоціація регіональних засобів масової інформації» та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

У ньому взяли участь редактори місцевих та обласних газет Чернігівщини, представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Учасники засідання відвідали ТОВ «Борзнаагроптахопродукт» (генеральний директор депутат облради Іван Іваній) та музей-садибу О. Ф. Саєнка.
Відбулася також зустріч з керівниками Борзнянського району. В ході засідання в.о. голови райдержадміністраціїІ.В. Леусов розповів присутнім про соціально-економічний розвиток району, основні напрямки діяльності адміністрації, співпрацю із засобами масової інформації району.

У ході спільного засідання ГО «Асоціація регіональних засобів масової інформації» та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА були розглянуті підсумки діяльності Асоціації у 2014 році та плани роботи на 2015 рік, основні напрями співпраці органів виконавчої влади та ЗМІ області впродовж 2015 року.

Однією з головних проблем газетярів було названо постійне підвищення цін на папір та потреба збільшення коштів на висвітлення діяльності органів влади, або дотації на комунальні ЗМІ.

30021-7758_xxx